KONST / Litografier / Färglitografi 13878715
nr 1387 8715
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 41/360, daterad 1971, yttermått inklusive ram: 33x27 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:21:38
28/3 00:53:56
500 kr
29/3 16:51:35
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe